Home / ShowBiz / Lyrical Son shfaqet i lumtur pranë bashkëshortes [Foto]

Lyrical Son shfaqet i lumtur pranë bashkëshortes [Foto]

Çifti janë ndër më të pëlqyerit në estradë ku tashmë janë prindër të një vajze, të quajtur, Eva, shkruan lajmi net.

Loading...

Meqë Festimi është tejet aktiv në rrjete sociale, ai shpesh ndanë imazhe me ndjekësit pranë bashkëshortes siç është rasti në këtë të fundit.

I lumtur sa më s’ka, Lyrical dhe Gresa shfaqen shumë simpatikë pranë njëri-tjetrit. “Qa jeni tu bo bre aty posht?”, shkruan ai.

Ndryshe, ata para pak javësh ishin në pushime në Sarandë pas një vere të ngarkuar të Festimit me projekte dhe koncerte anembanë trojeve shqiptare. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com