Home / Kuriozitete / Mamaja zbulon plagë të dhimbshme në thembrat e fëmijës – ditë më vonë, policia mëson të vërtetën e tmerrshme

Mamaja zbulon plagë të dhimbshme në thembrat e fëmijës – ditë më vonë, policia mëson të vërtetën e tmerrshme

Natyrisht, në ato raste që ne e lëmë fëmijën tonë, ne e bëjmë këtë vetëm kur kemi besim maksimal tek personi që kemi lënë për t’u kujdesur për ta.

Për një nënë, megjithatë, kjo nuk ishte aspak e këndshme kur ajo la fëmijën e saj me kujdestaren e saj, transmeton lajmi.net.

Loading...

Mamaja në fjalë e kishte lënë fëmijën e saj gjashtëmujor me një grua 36-vjeçare Ismelda Ramos Mendoza nga Bladensburg, SHBA, për disa orë.

Ajo kurrë nuk mund të kishte imagjinuar se çfarë do të vinte në shtëpi.

Dita pasi ajo kishte lënë fëmijën e saj, emri i të cilit ishte Ana Flores Guerrero, me Ismelda, ajo vuri re se puçrra të mëdha janë në rritje në thembrat e këmbët e vajzës së saj.

E shqetësuar, ajo u përball me kujdestaren dhe pyeti se çfarë mund të ketë ndodhur. Ismelda, megjithatë, pretendoi se nuk kishte asnjë ide.

Nëna filloi të dyshojë edhe te më e keqja, dhe kështu thirri policinë për të raportuar abuzimin e mundshëm.

Foshnja u dërgua në spital, ku djegjet e saj të rënda mund të trajtohen.

Ismelda 36-vjeçare u arrestua dhe së shpejti do të zbulohej se ajo ishte zemëruar me Ana-n e vogël pasi vajza nuk ishte ndalur së bërtituri kur ajo po gatuante.

Në një përpjekje të tmerrshme për ta mbajtur të qetë, ajo kishte mbajtur këmbët e foshnjës në shporet të nxehtë.

Një akt i tillë i keqtrajtimit do të thotë se do të jetë një kohë e gjatë para se Islmelda të ketë besim që ta lërë fëmijën me një të huaj përsëri. Prindërit, gjithmonë jini 100% të sigurtë për personin që vepron si kujdestar për të dashurit tuaj të vogël! /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com