Home / ShowBiz / Marina dhe Geti me pushime në Zvicër, moderatores i ndodh më e keqja[Foto]

Marina dhe Geti me pushime në Zvicër, moderatores i ndodh më e keqja[Foto]

Duket se edhe prezantuesen Marina Vjollca e ka kapluar virusi i cili po qarkullon, shkruan lajmi.net.

Loading...

Ishte gruaja e Getoar Selimit ajo e cila nëpërmjet postimit të një fotografie në Instastory e ka zbuluar një gjë të tillë dhe kjo ky është lajmi më i keq që e dha nga pushimet pasi asnjëri prej nesh nuk do të donte që të sëmuret derisa ka shkuar për t’u argëtuar diku.

Marina dhe Geti ndodhen në Zvicër dhe këtë e kanë bërë të ditur po ashtu nëpërmjet rrjeteve sociale./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com