Home / Kuriozitete / Maskohen si kukulla për t’i frikësuar njerëzit, shikoni reagimet e tyre

Maskohen si kukulla për t’i frikësuar njerëzit, shikoni reagimet e tyre

Ato na bëjnë të qeshim shumë, sidomos me mënyren se si reagojnë personat që janë “viktima” e kamerës së fshehur, transmeton lajmi.net.

Loading...

Video më poshtë ka të bëj me dy persona që maskohen sikur kullua që janë në butike për ti frikësuar njerëzit. Dhe e bëjnë mjaft lehtë.

Ata arrijnë ti frikësojnë mjaft persona të cilët nuk ia kishin idenë më të vogël se brenda tyre mund të kishte njeri.

Reagimet e tyre janë mjaft qesharake. Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com