Home / ShowBiz / Mbaroi, çifti i juaj i preferuar janë zyrtarisht të divorcuar

Mbaroi, çifti i juaj i preferuar janë zyrtarisht të divorcuar

Në dokumentet e marra nga ET, një gjykatës nënshkroi të martën dokumentet e shkurorëzimit përfundimtar që ekzistonin në Gjykatën e Lartë të Qarkut L.A. javën e kaluar, shkruan foxnews transmeton lajmi.net

Dokumentet deklarojnë se të dy Garner dhe Affleck do të ndajnë kujdestarinë ligjore të tre fëmijëve të tyre, Violet, 12, Seraphina, 9 dhe Samuel, 6.

Loading...

Prindërit do të duhet të konsultohen me njëri-tjetrin për të gjitha vendimet kryesore që kanë të bëjnë me shëndetin, edukimin dhe mirëqenien e fëmijëve të tyre.

TMZ ishte e para që e ka raportuar lajmin.

Affleck dhe Garner njoftuan ndarjen e tyre në vitin 2015 dhe e paraqitën divorcin prillin e kaluar. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com