Home / ShowBiz / Me këtë video joshëse paralajmërohet kënga e re e Rina Balajt

Me këtë video joshëse paralajmërohet kënga e re e Rina Balajt

Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj e cila nuk po ndalet së punuari në projekte të reja muzikore, shkruan lajmi net.

Loading...

“Gigi”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo ku vjen në bashkëpunim me artistin shqiptar që jeton në Itali, Sin boy. Ky projekt i tyre u prit tejet mirë nga publiku sa që për një kohë të shkurtër ka mbledhur mbi 10 milionë klikime në kanalin, Youtube.

Dhe tani, menaxheri i labelit “On Records”, Met Elshani në të cilin bën pjesë edhe Rina ka paralajmëruar projektin e radhës të Balajt me anë të një video të postuar në Instagram.

“Së shpejti, RINA”, është përshkrimi që ia ka bashkangjit videos.

Se a është solo apo bashkëpunim Meti nuk ka dhënë ndonjë detaj tjetër. /Lajmi.net/

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com