Home / ShowBiz / Me postimin e fundit Agnesa Vuthaj do ua rrëbej zemrat të gjitha femrave!

Me postimin e fundit Agnesa Vuthaj do ua rrëbej zemrat të gjitha femrave!

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, së fundmi në Instagramin e saj e ka dëshmuar edhe njëherë që është feministe, këtë herë me humor, shkruan lajmi.net.

Loading...

Ajo ka postuar një foto në Instastory nëpërmjet të cilës thuhet se për dallim nga të gjitha gjallesat, femra shkon në drejtimin që do vetë dhe sapo ua rrëmbeu të gjitha femrave zemrat.

Agnesa në këtë rrjet social ka filluar të bëhet aktive, kështu duke publikuar foto nga përditshmëria dhe puna./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com