Home / ShowBiz / Me vajzën në duar, Ryva Kajtazi e dëshmon që është një mama seksi

Me vajzën në duar, Ryva Kajtazi e dëshmon që është një mama seksi

Ryva Kajtazi pas lindjes së vajzës ka punuar shumë në kthimin e linjave perfekte trupore, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja u shfaq me vajzën në duar, ku dukej tejet atraktive dhe me stil.

Loading...

Ryva kishte veshur një fustan të bardhë elegant, të shkurtër, i cili i vinte në pah këmbët seksi asaj.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Ryva Kajtazi është “Thehet zemra”, në duet me Shqipri Kelmendin, këngë të cilën e publikuan gjatë muajit qershor. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com