Home / Kuriozitete / Mendoni dy herë para se t’i mbushni buzët, ja pasojat tronditëse

Mendoni dy herë para se t’i mbushni buzët, ja pasojat tronditëse

Omalley thotë se është bërë pishman që ka tentuar t’a ndryshojë pamjen dhe tani don t’I rikthehet pamjes natyrale.

Loading...

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

x

Check Also

Askush nuk e di pse 13 kamionë janë duke bllokuar autostradën, por kur zbulohet e vërteta, rrjedhin lotët

Nëse do të mërzitesh, nuk do të ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com