Home / Sport / Mësohet skuadra e re e Andrea Ranocchia

Mësohet skuadra e re e Andrea Ranocchia

Ish kapiteni i Interit, që mbush 31 vjet muajin e ardhshëm, nuk është paraqitur në asnjë minutë për ‘Zikaltërit’ këtë sezon.

Ai ka qenë i lidhur me disa skuadra, por raportet e medieve në Itali bëjnë të ditur se ai ka marrëveshje për t’iu bashkuar Bolognas në sezonin e ardhshëm.

Loading...

Është shumë e mundur që Inter ta lirojë gjashtë muaj më herët lojtarin, për të mos i paguar pagën.

Ranocchia së fundi ka qenë i huazuar te Hull City në Premierligë dhe te Sampdoria në Serie A./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com