Home / Lajme / Mexhiti: Vota ‘PËR’ nënkupton investim për të tashmen dhe të ardhmen

Mexhiti: Vota ‘PËR’ nënkupton investim për të tashmen dhe të ardhmen

‘Me votën e 30 shtatorit ne krijojmë siguri për gjeneratat e ardhshme pasi do të jemi nën ombrellën e NATO-së. Është nder dhe krenari të jesh pjesë e asaj ushtrie të madhe e cila mundëson sigurinë e gjithë qytetarëve’, ka theksuar mes tjerash nënkryetari i BDI-së Izet Mexhiti në tubimin e sontëm në Shkup.

Loading...

Sipas tij me votën ‘PRO’ më 30 shtator votojmë për vlera dhe standarde evropiane andaj të gjithë të drejtohemi drejt kutive të votimit për të votuar për ardhmërinë tonë.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

x

Check Also

Flet ekspertja që analizoi baltën nga “Opel Omega” e “Monstrës”

Ekspertja Snezhana Nikollovska që ka analizuar baltën ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com