Home / Lajme / Mickoski thotë se Gruevski është viktimë!

Mickoski thotë se Gruevski është viktimë!

Vendimi i Këshillit Penal për të kundërshtuar ankesën e Gruevskit është presedent. Me këtë edhe njëherë ku konfirmua se gjyqësori është krejtësisht e partitizuar dhe se po punon nën dirigjimin e Qeverisë dhe ish-kryeministri është viktimë e një ndjekje dhe persekutimi politik, tha lideri aktual i VMRO-DPMNE, Hristian Miskoski në emision, njofton TetovaSot.

Lidhur me letrën e Sasho Mijalkov, Mickovski tha se për të “kundërshtari i vetëm politik është qeveria kriminale e udhëhequr nga kryeministri i aboluar Zaev.

Loading...

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com