Home / ShowBiz / Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti vijnë me ‘coverin’ e ri “E dashuruar”

Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti vijnë me ‘coverin’ e ri “E dashuruar”

Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti kanë sjell cover këngën e dikurshme të Mirsës “E dashuruar”, shkruan lajmi.net

Kjo këngë e saj është përpunuar dhe vjen në mënyrën më të mirë të mundshme nga vetë dy artistët gjilanas.

Loading...

Pritet që projekti të pëlqehet nga publiku dhe fansat e dyshes. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com