Home / Kuriozitete / Miu i tregon maces se kush është ‘boss’

Miu i tregon maces se kush është ‘boss’

Filloi normalisht, me një mace që po përpiqej të kapte një mi, transmeton lajmi.net.

Papritmas, miu e fitoi epërsinë dhe filloi ta ndiqte macën nëpër qytet.

Loading...

Për më shumë ndiqeni videon. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com