Home / ShowBiz / Mrekullia në Alpe: Djali mbijeton pasi mbeti nën ortek për 40 minuta

Mrekullia në Alpe: Djali mbijeton pasi mbeti nën ortek për 40 minuta

Autoritetet në Alpet franceze njoftuan se një djalë 12-vjeçar u gjet i gjallë dhe i padëmtuar pasi për 40 minuta mbeti nën një ortek bore.
AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com