Home / Kuriozitete / Ndodh edhe kjo, mësuesja zhvishet para nxënësve në orën e mësimit

Ndodh edhe kjo, mësuesja zhvishet para nxënësve në orën e mësimit

Një mësuese në një shkollë 9 ­vjeçare ka dhënë një leksion mjaft të çuditshëm dhe interesant.

Loading...

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej.

Nxënësit panë të habitur mësuesen teksa zhvishej por me sa duket ajo kishte përgatitur një mësim praktik.

Mësuesja kishte veshur një kostum ku shiheshin gjithë organet jetike të njeriut.

Videoja është filmuar nga një nxënës.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com