Home / ShowBiz / Nga ky vend nis dita për Afërdita Dreshajn!

Nga ky vend nis dita për Afërdita Dreshajn!

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale Dreshaj publikon foto dhe video nga më të ndryshmet, shkruan lajmi net.

Loading...

Në të shumtën e rasteve ajo sjell pamje nga palestra, me ç’rast gëzon edhe një fizik të mrekullueshëm dhe në top-formë.

“Çkemi e premte”, shkruan ajo në postimin e fundit.

Duket se Dreshaj ka filluar një ditë të mbarë e cila po përgatitet për aktivitetet e tjera që do t’i zhvillojë gjatë fundjavës.

Afërdita së fundmi kaloi disa ditë të mira në trojet shqiptare e që së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Sa i përket jetës private në qershor të këtij viti u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com