Home / ShowBiz / Një nuse tradicionale si Teuta Selimi! Publikon foto me bashkëshortin

Një nuse tradicionale si Teuta Selimi! Publikon foto me bashkëshortin

Kjo ngase Teuta Selimi prej vitesh është e martuar dhe gëzon një martesë të shëndoshë e cila është nënë e dy fëmijëve, shkruan lajmi net.

Loading...

Ajo asnjëherë nuk ka hezituar të shprehet se është shumë e lumtur nga martesa e saj, por që imazhet me bashkëshortin janë të rralla.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku shfaqet me veshje tradicionale përkrah bashkëshortit të saj.

“Her me lira e her pa lira”, shkruan ajo.

“Lej lej”, është projekti i fundit i publikuar nga Teuta në bashkëpunim me reperin, Agon Amiga. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Her me lira e her pa lira

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi_) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com