Home / Kuriozitete / Një shtëpi e bërë e gjitha nga çokollata [Foto]

Një shtëpi e bërë e gjitha nga çokollata [Foto]

Një shtëpi e bërë e gjitha nga çokollata ka pushtuar internetin, duke bërë që shumë persona të dëshirojnë të shkojnë dhe ta vizitojnë atë.
Çdo gjë është e ngrënshme: llambadari, rafte, dritare, zjarre, tavolina, orë, gota, mure, çdo gjë që është brenda ësaj shtëpie mund të hahet, transmeton lajmi.net.

Dhoma çokollatë është 18 metra katrorë me kopshtet e kompleksit të muzeut Cité de la Céramique në Sèvres. Është bërë prej 1.5 ton çokollate, dhe përmes Booking.com për 50 euro mund të shkoni dhe të kaloni një natë.

Loading...

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com