Home / ShowBiz / Noizy përfshihet edhe në tekste shkollore? Shikojeni çfarë thotë ai

Noizy përfshihet edhe në tekste shkollore? Shikojeni çfarë thotë ai

Lirshëm mund të thuhet se cilësohet si njëri nga reperët më të dashur për publikun e posaqërisht për gjeneratat e reja, shkruan lajmi net.

Loading...

Së fundmi, ai ka befasuar me postimin e tij ku tregon se atë mund ta gjeni edhe në tekstet shkollore.

Nuk dihet se për cilin libër bëhet fjalë dhe as për çfarë klase, por në imazhin e postuar prej reperit shkruhet vetëm “në libra shkolle”.

Ai është bërë pjesë e një pyetësori ku nxënësit duhet të plotësojnë fjalën e zbrasur.

Sido që të jetë, Noizy edhe këtë vit ka korr suksese të mëdha me publikimin e projekteve të njëpasnjëshme. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com