Home / ShowBiz / Noizy zbulon bashkëpunimin e radhës

Noizy zbulon bashkëpunimin e radhës

Ka më pak se një javë prej kur reperi publikoi duetin “Meksikane” me Varrosin, shkruan lajmi.net.

Loading...

Tashmë Noizy ka zbuluar emrin e artistit me të cilin ka bashkëpunuar për projektin e ri dhe ai është S4MM.

Kënga mban titullin “Po thu”, ndërsa Noizy nuk preferoi ta bëjë të ditur datën e publikimit të kësaj kënge.

Për ndryshe, kënga e tij e fundit “Meksikane”  ka arritur mbi 1 milion klikime në YouTube. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Noizy ft @samirs4m – Po thu Ca po thoni? 😲

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com