Home / ShowBiz / Pas aksidentit me makinë, humb jetën aktori i njohur komedian!

Pas aksidentit me makinë, humb jetën aktori i njohur komedian!

Vdekja e aktorit të njohur  u konfirmua nga vëllai i tij, Abdul Khaliq në një postim prekës në Twitter.

Loading...

Lajmi i vdekjes së parakohshme preku mijëra fansa që shprehën ngushëllimet e tyre në rrjete sociale. Një prej ndjekësve rrëfeu se çfarë kishte bërë komediani vetëm pak orësh para ngjarjes tragjike.

“Lajm shokues! Para disa orësh, ai po filmonte në Snapchat dhe nuk kishte asgjë të gabuar. Tani dëgjojmë lajmin e vdekjes së tij, një ndjenjë e çuditshme. Kjo dëshmon pasigurinë e jetës, që mund të marrë fund sa hap e mbyll sytë”, shkruajti fansi i Mohammad.

Rafea bë viral me videot e tij në rrjete sociale ku ka folur për tema që prekën të gjithë botën.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com