Home / Sport / Pas kritikave të Ballack ndaj Low, reagon Toni Kroos

Pas kritikave të Ballack ndaj Low, reagon Toni Kroos

Njësoj sikur Ballack nuk mendon edhe lojtari i Real Madrid, Toni Kroos.

Loading...

Mesfushori i Gjermanisë mendon se trajneri meriton edhe një shanc, që ta tregoj vetën në këtë situatë të vështirë.

“Disa mendojnë se duhet tërhequr në momentet më të vështira e disa në ato të mirat. Mendoj se Joachim është duke bërë punë të mirë dhe mund t’ia dal ta bëjë kthesën e madhe. Nuk dua ti komentoj të gjitha, mirëpo besoj se ai e meriton edhe një mundësi që ta tregoj vetën në këtë situatë të keqe. Ai gjithnjë e ka ngritur cilësinë e ekipit qysh nga viti 2010” ka thënë Kroos.

Kujtojmë se Toni Kroos është i pa zëvendësueshëm në skemat e gjermanit Low. /Lajmi.net/AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com