Home / ShowBiz / Pas publikimit të këngës së re të Skivit, ja çfarë bën ky anëtar i “BabaStars”

Pas publikimit të këngës së re të Skivit, ja çfarë bën ky anëtar i “BabaStars”

Skivi ka publikuar këngën “Intro”, në të gjitha platformat muzikore, përveç në YouTube, shkruan lajmi.net.

Reperi ka marrë përkrahje nga fansat për këtë projekt, por atë e mbështeti edhe një nga anëtarët e “BabaStars”.

Loading...

Bëhet fjalë për reperin Agon Amiga, i cili e ka shpërndarë këtë këngë në InstaStory.

Për ndryshe, Agon Amiga përveç këtij projekti, ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja si dhe formimin e një labeli të ri. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com