Home / ShowBiz / Pasi u tha se e tradhëtoi i dashuri, Kylie Jenner reagon për herë të parë

Pasi u tha se e tradhëtoi i dashuri, Kylie Jenner reagon për herë të parë

Ky lajm ka ‘shokuar’ të gjithë Kardashianët pasi menjëherë filluan paragjykimet për yllin e basketbollit, shkruan lajmi.net.

Loading...

E pas gjithë këtyre, ka reaguar edhe Kylie me anë të një postimi të publikuar në Instagram e cila thotë të mos tallen me familjen e saj.

“I rremë. Nuk e di nëse ky është një eksperiment i mediave për të bërë kuriozë njerëzit, por ju po ngatërroheni me njerëz realë, me familje. Unë jam e lumtur që lidhja ime është shumë e fortë. Interneti ma shpif ndonjëherë”, shkruan ajo.

Travis dhe Kylie në shkurt të këtij viti u bënë prindër për herë të parë. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com