Home / ShowBiz / Pëlqehët nga publiku projekti i ri nga Dj Xheni

Pëlqehët nga publiku projekti i ri nga Dj Xheni

Pëlqehët nga publiku projekti i ri nga Dj Xheni 48902294 333372194176617 8252053238560325632 n 1

Pëlqehët nga publiku projekti i ri nga Dj Xheni

Loading...

Dj Xheni është një nder Dj shqiptar me te famshem, fal talentit te ti ai ka arritur shumë shpejt të depertoi në industrin e show bizit shqiptar duke u bere një nder Dj me te kerkuar në Kosove, Shqiperi, Maqedoni, Gjermani, Austir e në të gjitha vendet ku flitet Shqip.
Projekti i fundit nga Dj Xheni mban titullin MEGA Shota & Rrugova dhe menjeher pas lansimit në youtube është vershuar nga klikimet dhe komentet shumë pozitive

https://www.youtube.com/watch?v=foUc_i7QTVY

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com