Home / Kronika e zezë / Përleshje me thika në Shkup, dy të plagosur

Përleshje me thika në Shkup, dy të plagosur

Dy persona janë lënduar me thika dje në mesditë të cilët janë shtruar në spitalin e Shkupit.

Sipas policisë, sipas të dhënave, të dy kanë qenë të sulmuar nga ana e disa personave në rrugën Xhon Kenedi.

Loading...

SPB Shkup ka marr masa dhe aktivitete për zbardhjen e rastit.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com