Home / Lajme / Pesë mënyra për të bërë pozicionin e seksit cowgirl edhe më të mirë

Pesë mënyra për të bërë pozicionin e seksit cowgirl edhe më të mirë

Cowgirl është pozicioni i dytë sekret seksual i Britanisë, zbulon një sondazh i Lovehoney.

Shumë çifte kryejnë rregullisht këtë lëvizje, e cila përfshin gratë që mbizotërojnë partnerët e tyre, transmeton lajmi.net.

Loading...

Por edhe pse lëvizja kjo metodë tashmë është e gëzuar nga shumë, ka mënyra për ta bërë atë edhe më të kënaqshëm.

Pesë mënyra për të bërë cowgirl edhe më të mirë:

1. Ktheni mbrapa (duke i parë të pasmet dhe shpinën)

2. Të ketë një lider (të udhëheqë në shtrat)

3. Uluni

4. Përdorni unaza vibruese

5. Shtrihuni mbi partnerin /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com