Home / ShowBiz / Poni feston sot ditëlindjen

Poni feston sot ditëlindjen

Artistja e hitit “Si trëndafil”, sot ka një arsye më shumë për të festuar pasi ka ditëlindjen, shkruan lajmi.net

E deri më tani ajo ka sjell një sërë projektesh të pëlqyera dhe njihet posaqërisht për këngët labe. Zёri i saj karakteristik ka bёrё qё të cilësohet si njё nga artistet mё të mira.

Loading...

Poni emri i vërtetë i së cilës është Shqiponja Karafili përveç karrierës së bujshme shquhet edhe për pamjen e saj elegante. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com