Home / Lajme / Prish qetësinë publike, pastaj sulmon zyrtarët policorë

Prish qetësinë publike, pastaj sulmon zyrtarët policorë

Është arrestuar mbrëmë një person në Ferizaj pasi i njëjti ka sulmuar zyrtarët policorë.

Loading...

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili kishte sulmuar zyrtarët policorë në detyrë, të cilët kishin shkuar për t’ia tërhequr vërejtjen për prishje të rendit dhe qetësisë publike në lokalin e tij”, thuhet në njoftimin e Policisë, transmeton Klan Kosova.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet, kurse rasti në procedurë të rregullt”.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com