Home / Kuriozitete / Profesori lëshon gabimisht porno para studentëve në klasë

Profesori lëshon gabimisht porno para studentëve në klasë

Një profesor në Kinë pati një befasi të pakëndshme kur një video porno filloi të luante në ekranin e projektorit gjatë një mësimi në klasë.

Profesori dëshironte ta shfaqte një video para studentëve dhe e lidhi laptopin e tij me ekranin gjigant të projektorit dhe zmadhuesit, para se të dilte nga klasa, transmeton Gazeta Express.

Loading...

Dhe më pas lëshoi videon e gabuar. Pastaj ai vrapoi shpejtë në klasë sapo dëgjoi studentët duke qeshur. Profesori pati një situatë të sikletshme, teksa tentoi të mbyllte videon në laptopin e tij.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com