Home / ShowBiz / Publikohet videoklipi i “Kujt po i han”, Enca vjen e ‘zjarrtë’ edhe këtë herë

Publikohet videoklipi i “Kujt po i han”, Enca vjen e ‘zjarrtë’ edhe këtë herë

Pritjes së fansave të dyshes tashmë i erdhi fundi, ngase dy artistët e tyre të pëlqyer publikuan videoklipin e paralajmëruar, shkruan lajmi.net.

Loading...

Tekstin e këngës e kanë shkruar Enca dhe Don Phenom, për melodinë ështv përkujdesur Enca, kurse videon e ka realizuar “ProVideo”.

Në klipin e kësaj kënge, këngëtarja vjen si çdo herë atraktive, duke i vënë në pah format bombastike trupore.

Dëgjoni këngën “Kujt po i han” kënduar nga Enca Haxhia dhe Don Phenom. /Lajmi.net/

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com