Home / ShowBiz / Publiku janë habitur me atë çfarë ka bërë së fundmi Cima[Foto]

Publiku janë habitur me atë çfarë ka bërë së fundmi Cima[Foto]

Humoristi Cima përveç për skeqet e tij edhe në jetën e përditshme njihet si person shumë energjik, shkruan lajmi.net.

Loading...

Ai ka filluar të bëhet aktiv edhe në rrjete sociale sidomos atë Instagram dhe së fundmi i ka habitur të gjithë me postimin që e ka bërë.

Ai shfaqet me i grimuar dhe me flok të lidhura ndërsa pranë fotos u ka thënë ndjekësve të mos frikësohen pasi në fotografi është Cima./Lajmi.net/AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com