Home / Sport / Ramsey ‘godet’ keq Arsenalin, ky është plani i tij

Ramsey ‘godet’ keq Arsenalin, ky është plani i tij

Lojtari nga Uellsi  nuk po arrin të gjejë marrëveshjen e duhur me skuadrën dhe kësisoj nuk po pranon të nënshkruaj kontratë të re me ‘Gunners’.

Loading...

Ai pas ndeshjes me Spanjën ka bërë të ditur se nuk do të largohet në janar nga skuadra. Ai shtoi se do të mundohet që të arrijë diçka speciale këtë sezon.

Por, kontrata e tij skadon në fund të vitit dhe duket se Ramsey po planifikon të largohet nga Londra si një lojtar i lirë. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com