Home / Sport / Reagimi epik i Guardiolas pas deklaratës së Alves

Reagimi epik i Guardiolas pas deklaratës së Alves

Në dokumentarin, “Take the ball, pass the ball”, që tregon kohën e Guardiolas në Barcelonë, ka pasur momente të ndryshme ku lojtarët kanë folur për gjeniun spanjoll, transmeton lajmi.net.

Mbrojtësi brazilian ishte njëri nga ata që ngriti në qiell trajnerin Guardiola duke bërë një krahasim “madhështor”.

Loading...

Ai është shprehur: “Të stërvitesh me Guardiolan është ndjenjë më e mirë se seksi”.

LEXO EDHE:

Reagimi i trajnerit ishte edhe më epik: “Preferoj seksin”, ka thënë Guardiola.

Nën urdhrat e Guardiolas, Alves dhe Barcelona fituan të gjithë trofetë dhe thyen shumë rekorde. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com