Home / ShowBiz / Reklamon veshjet sportive, JLo lë pa fjalë me format trupore

Reklamon veshjet sportive, JLo lë pa fjalë me format trupore

Jennfier Lopez, për të arritur linjat perfekte trupore, kalon shumë kohë në palestër, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdimisht publikon imazhe nga palestra, ndërsa rezultatet e saj i shohim të gjithë, linja të cilat i dëshiron çdo femër.

Loading...

Së fundi, ajo ka pozuar për një markë të veshjeve sportive, të cilat thotë se i ndihmojnë të jetë e përqendruar dhe e motivojnë për të arritur qëllimet e saj.

Kujtojmë që “Limitless” është kënga e fundit nga Jennifer Lopez, pjesë e filmit “Second Act”. /Lajmi.net/

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com