Home / ShowBiz / Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen

Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen

Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net

Loading...

Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.

Madje, rastësia tjetër qëndron  te fakti se të dy këngëtaret këngët i kanë duet, njëra e ka me Don Phenom ndërsa tjetra me Seven Saraçin.

Se cilës do t’i ecë më mirë kënga, presim ta shohim ditëve në vazhdim./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Bej tag gjith shoqerine, tregoji se me ne fund “KUJT PO I HAN” DEL NESEEEEER!!!!

A post shared by ENCA (@enca) on

//www.instagram.com/embed.js

 

View this post on Instagram

 

Neser… #Maria 17:00

A post shared by Seven (@7saraci) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com