Home / Sport / “Ronaldo po e dëshmon veten se është një profesionist i madh”

“Ronaldo po e dëshmon veten se është një profesionist i madh”

Mbrojtësi i Juventusit duke folur për ‘Sky Sport Italia’, ka lavdëruar bashkëlojtarin e tij, Cristiano Ronaldon.

Loading...

“Ai është i qetë. Sigurisht që ai nuk është duke kaluar momentet më të mira jashtë fushës, por ai po dëshmon veten se është një profesionist i madh”, ka deklaruar Barzagli, përcjell ‘lajmi.net’.

“Kundër Udineses, ai shënoi një nga golat e tij. Ai është një nga më të mëdhenjtë dhe këtë po e tregon në fushë”.

“Shpresojmë se ai mund të sjellë një pjesë të rezultateve që ka arritur gjatë gjithë karrierës së tij, të cilën fatkeqësisht ne ende nuk e kemi shijuar”./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com