Home / ShowBiz / Ronela Hajati bën një urim për Klajdi Harunin para se të performojë sonte

Ronela Hajati bën një urim për Klajdi Harunin para se të performojë sonte

Klajdi do të performojë sonte në natën e dytë të festivalit e që Ronela Hajati ka një urim për të para performancës, shkruan lajmi.net.

Loading...

Ronela ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet bashkë me Brunon dhe thotë disa fjalë.

“Këtu është Bruno për dasma, kanagjegje çkado që keni, kurse Klajdi më shumë për synetlliqe”, shprehet Ronela.

Kurse ky është mbishkrimi që ia ka vënë videos: “Ja dhe një urim për Klajdi Harunin para se të fillojë sot”.

Nga ana tjetër, Ronela dhe Bruno performuan mbrëmë në natën e parë të këtij festivali. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com