Home / Lajme / Sa herë ju ka rrahur burri? Ja si përgjigjen gratë shqiptare.. (Video)

Sa herë ju ka rrahur burri? Ja si përgjigjen gratë shqiptare.. (Video)

Në ditën ndërkombëtare kundër dhunës ndaj grave, gazetarja e emisionit investigativ “Boom” në Ora News ka pyetur gratë shqiptare se sa herë i ka rrahur burri.

Loading...

Të intervistuarat, kryesisht në mesomoshë e marrin me “sportivitet” këtë pyetje dhe reagojnë duke qeshur.

Disa nga përgjigjet e tyre janë me të vërtetë interesante dhe do t’ju bëjnë edhe juve të qeshni. Shikoni videon

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.1’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Sa herë ju ka rrahur burri? Ja si përgjigjen gratë shqiptare

Sa herë ju ka rrahur burri? Ja si përgjigjen gratë shqiptare #BOOM #OraNews

Gepostet von Emisioni "BOOM" – Ora News am Dienstag, 5. Dezember 2017

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com