Home / ShowBiz / Sabri Fejzullahu publikon këngën e re, si gjithmonë prekëse![Video]

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re, si gjithmonë prekëse![Video]

Sabri Fejzullahu është njëri nga këngëtaret më të vjetër dhe më të vlefshëm të skenës muzikore shqiptare.

Ai ka publikuar projektin e tij të ri, i cili është titulluar “Nuk të njoh”.

Loading...

Edhe ky projekt është një baladë e këngëtarit, i cili me to arrin që të marr zemrën e publikut dhe t’i shndërroj në hite.

Teksi dhe muzika është punuar nga Kreshnik Avdiut kurse orkestrimi është bërë nga Ardian Kastrati./Indeksonline/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com