Home / ShowBiz / Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha vijnë me potpuri

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha vijnë me potpuri

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha kanë publikuar potpurinë e re në kuadër të festave të fundvitit, shkruan lajmi.net.

Loading...

Këtë potpuri të tyre tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube e që pritet të pëlqehet nga publiku.

Duhet theksuar se Yllka edhe në këtë këngë shfaqet tejet elegante dhe me plot stil, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com