Home / ShowBiz / Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi e Sinan Hoxha vijnë me bashkëpunim (VIDEO)

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi e Sinan Hoxha vijnë me bashkëpunim (VIDEO)

Vjen një super-bashkëpunim për fundvit.

Loading...

Këngëtarët me emra të njohur për publikun mbar shqiptar vijnë me një bashkëpunim për këtë fundvit.

Sabri Fejzullahu, Yllka Kuqi dhe Sinan Hoxha janë në një potpuri që i bashkoi këta tre emra të njohur të estradës sonë.

Treshja publikoj sonte këtë potpuri ku reagimet e para të publikut janë mjaft të mira për projektin që tashmë është publikuar.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com