Home / Teknologji / Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt

Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt

Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët e saj Galaxy S10 dhe smartfoni i saj i parë i palosshëm, i cili duhet të mbajë emrin Galaxy Fold, transmeton lajmi.net.

Kjo është sugjeruar edhe nga ftesat në të cilat numri 10 duhet të lexohet vertikalisht, ku zero është lakuar. Ky i fundit ka të ngjarë të tregojë Galaxy Fold, që tregon se do të jetë smartphon i palosshëm.

Loading...

Prezantimi është planifikuar të mbahet në orën 8 pasdite në San Francisko. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com