Home / ShowBiz / Selena Gomez shtrihet në psikiatri, kjo është arsyeja

Selena Gomez shtrihet në psikiatri, kjo është arsyeja

Trajtimi i yllit vjen një vit pasi bëri transplantimin e veshkës, shkruan Today, transmeton lajmi.net.

Loading...

Një burim i tha “NBC News” të premtën se këngëtarja ka nisur trajtimin për ankth dhe depresion.

Aktorja 26 vjeçare dhe njëherësh ylli i popit, po merr ndihmën e nevojshme dhe ka treguar përmirësim në këtë drejtim, tha një burim për NBC.

Ajo kohën e fundit kishte realizuar dy vizita spitalore që lidhen me problemet e mëparshme me veshkë.

Muajin e kaluar, Selena foli para 114 milionë ndjekësve për problemet që kishte me ankthin dhe depresionin. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com