Home / ShowBiz / Shaolin Gang publikojnë këngën e re “1 2 3”, teksti preferohet vetëm për të rritur

Shaolin Gang publikojnë këngën e re “1 2 3”, teksti preferohet vetëm për të rritur

Dyshja që tanimë quhen “Shaolin Gang” sapo kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Loading...

Kënga mban titullin “1 2 3” dhe vjen vetëm në versionin audio, kurse teksti përmban fjalë fyese.

Për tekstin e këngë janë përkujdesur vetv “Shaolin Gang”, ndërsa mix/masterin e ka bërë Florent Boshnjaku.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën “1 2 3”, teksti i të cilës preferohet mbi moshën 18 vjeçare. /Lajmi.net/

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com