Home / ShowBiz / Shaqir Cërvadiku vjen me “Këngë për Dajë Osman Gecin”[Video]

Shaqir Cërvadiku vjen me “Këngë për Dajë Osman Gecin”[Video]

Këngëtari i njohur shqiptar ka lansuar projektin e ri muzikor kushtuar dajës së tij, Osman Gecit, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë vjen e realizuar edhe me videoklip, ku tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube.

Loading...

Tekstin e këngës e ka shkruar Milaim Islami, muzikën e ka bërë vetë këngëtari, orkestrimin dhe inqizimin, Shpejtim Gashi kurse për videon është përkujdesur Blerim Gjinovci.

Përndryshe, Osman Geci ishte i biri i Shaban Gecit, daja i Adem Jasharit. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com