Home / ShowBiz / Sherri mes Nikkës dhe Besnikut, zbulohet e vërteta

Sherri mes Nikkës dhe Besnikut, zbulohet e vërteta

 

Kënga “Ani mori nuse” nga Besnik Qaka, u bë mollë sherri mes tij dhe Nikkës, kjo e fundit e akuzoi këngëtarin se i kishte vjedhur idenë e këngës, shkruan lajmi.net.

Loading...

Besniku dhe Nikka ishin të ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku zbuluan të vërtetën rreth kësaj kënge.

Të dy artistët kanë dhënë versionet e tyre, e përveç tyre edhe producenti Graniti, i cili tregoi më shumë detaje.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se cila qëndron e vërteta rreth kësaj kënge. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com