Home / Kuriozitete / Shihni se si kamarierat ia “përplasin” torten fytyrës klienteve

Shihni se si kamarierat ia “përplasin” torten fytyrës klienteve

Video incizimi 21-sekondësh u mundësua nga një klient prezent në një restorant në Ukrainë, raportoi The Mirror. Sipas së përditshmes britaneze, incidenti ndodhi kur kamarieri në restorant u lodh duke u trajtuar në mënyrë të vrazhdë nga të dy kliente, transmeton lajmi.net.

Në video shihet dy kamarierë duke pasur një konflikt verbal me dy kliente, duke refuzuar që ta konsumojnë tortën e porositur nga këto dy të fundit. Si kundërpërgjigje ndaj kësaj, njëri kamarier përplasi tortën në fytyrën e njërës nga klientet, veprim pas të cilit klientja tjeter hodhi ujë mbi kamarierin.

Loading...

Pas kësaj, kamerieri tjetër hodhi edhe tortën që mbante në fytyrën e zonjës tjetër. Zëdhënësi i restorantit tha në faqen e internetit të lajmeve se konsumatorët ishin shumë të pasjellshëm dhe kamarierët “nuk mundën të toleronin tonin e tyre”, prandaj ata bënë atë që duhej. Ndërsa situata u provokua nga konsumatorët, kamarierët nuk do të ndëshkohen, sipas tij.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com