Home / Kuriozitete / Shikoni kërcimin e jashtëzakonshëm të këtij qeni

Shikoni kërcimin e jashtëzakonshëm të këtij qeni

Në videon që do të shihni më poshtë ju do të habiteni me kërcimin e jashtëzakonshëm që bën ky qen, transmeton lajmi.net.

Loading...

Ai merr një hov të madh dhe me ndihmën e një personi ai arrin të kërcej lartë, madje duke e shkelur atë në shpinë.

Video është shpërndar jashtëzakonisht shumë, sidomos nga adhuruesit e qenve.

Qeni duket se është një pastor gjerman. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com